| Rate | 1.25G-10G |
|---|---|
| Size | 19.1 ( W) X 25.3 ( D ) X 2 ( H ) Cm |
| Optical Interface | 6xSFP+/6xXFP |
| Power Supply | Power By Chasssis |
| Fiber Channel | 1/2/4/8 /10Gbps |
| Product Name | 4 Port 10/100/1000 Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Yes |
| Working Temperature | -40 ℃ To + 75 ℃ |
| Product Name | 4 Port Poe Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| SFP Ports | 4 |
| Mounting Method | Din Rail |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | Gigabit Waterproof Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Housing | Metal, IP40 Grade |
| Voltage | 24V |
| Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Network Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SFP Port |
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | 5 Port Hardened Network Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged |
| Voltage | 12V, 24V |
| Size | 114*93*35mm |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Unmanaged Fiber Switch |
| Fiber Speed | 100M, SFP Slot |
| Ethernet Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 14 Port Gigabit PoE Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 6*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | PoE Af/at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Managed Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| VLAND ID | 4096 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Switch Capacity | 40G |
| Products Status | Stock |