| Product Name | Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Ports | ≤ 8 |
| RJ45 Ports | 4 |
| Switch Capacity | 40G |
| Operating Temperature | -40~+75°C |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | 4KV |
| POE Ports | 8 |
| RJ45 Ports | 8 |
| Fiber Ports | 8 |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Manufacturer | OLYCOM |
| SFP Ports | 4 |
| Network Ports | 4 |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| Console Port | One RJ45 Port |
| Managed | SNMP, Web, Ring Ect |
| Product Color | Black |
| Power Connector | Green Terminal |
| Product Name | Gigabit 8 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| Power Input | AC100-240V,50/60Hz |
| Bandwidth | 20Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 268*181*44mm |
| Product Name | 6-port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2 SFP Slots, 100/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Bypass Type | Singlemode Or Multimode |
| Optical Fiber | 4 LC Port |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| No-load Power | 5W |
| Reverse Connection | Support |
| Working Temp | -40°~ 75°C |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | Auto-sensing 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Industrial Fast Network Fiber Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Fiber | 1*100M SFP Slot |