| Power Supply | DC 12-52V Dual Power Input |
|---|---|
| Product Name | Gigabit Optical Fiber Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail |
| Name | Ethernet Switch With Fiber Optic Port |
|---|---|
| Ports | 8pcs |
| Products Status | Stock |
| Fiber Type | SFP Slot |
| Input Voltage | AC100V~240V 50/60Hz |
| Product Name | Managed Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Connector Type | SFP |
| Mac | 8K |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Switch Capacity | 40Gbps |
| Condition | 100% Original Brand |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.8kg |
| Product Name | Network Switch PoE 8 Port |
|---|---|
| Network Speed | 100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | 6 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper Speed | 4*10/100/1000Mbps |
| Chipset | Vitesse |
| Power | DC12V~52V |
| Product Type | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Rate | Full Gigabit Ethernet |
| Operating Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Power Supply | 12V3A |
| Name | 6 Port Fiber Optic Ethernet Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 POE Port(Max 120W) |
| Fiber Port | 2 SFP Port |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 750g Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Speed | 1G/2.5G |