| Product Name | 16 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4pcs |
| Network Ports | 16pcs |
| Managed | L2 |
| Dimension | 1U (483x 275 X 44.5mm) |
| Product Name | 6 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Safety Class | IP40 |
| Power Supply | 9-36VDC |
| Material | Metal |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Fiber, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | Dual Power Supply Industrial POE Optical Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 1 ST Fiber Port |
| POE Standard | POE Af/at (15.4W/30W) |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Product Name | 5 Port E-mark Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Vehicle Network And Automative Solution |
| Voltage | Dual DC12V/DC24V/DC48V |
| Power Supply | DC 48-52V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | Industrial Poe Fiber Swtich |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Olycom Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at On Port 1~4 |
| Product Name | Gigabit Industrial Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Speed | 100M Or 1G Auto-sensing |
| Input Power | 12-52VDC |
| No-load Power | 5W |
| Mounting Way | Din-Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Network | 4*10/100M Auto-sensing RJ45 |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |